Logo Štipák
Menu
  • lodicky
  • lodicky
  • lodicky
  • lodicky

Boty Štipák
Vás vítají!

Firma Boty Štipák vznikla v roce 1991 ve Velkém Meziříčí. Prodejna byla v Komenského ulici a prodávali jsme zejména obuv českých výrobců.  Z důvodu postupné likvidace českých výrobců obuvi jsme byli nuceni přejít i na sortiment z okolních zemí, avšak s důrazem na kvalitu, která nám byla známa od českých výrobců. Postupně se náš sortiment rozrostl o sportovní textil a nastala potřeba rozšíření prodejních prostor.

Z tohoto důvodu byla v roce 2004 prodejna přestěhována na ulici Novosady, do nových reprezentativních prostor. Firma byla v tomto roce přejmenována na Boty – Sport Štipák a sortiment se rozrostl o sportovní vybavení.

S Velkým Meziříčím nás pojí tradice, starší firmu prodávající boty zde nenajdete. Obuli jsme celou jednu generaci a zavazuje nás důvěra, kterou k nám mají naši zákazníci.

Chceme, aby používání našeho webu bylo pro vás co nejpříjemnější

Na našem webu používáme cookies pro zajištění jeho plné funkčnosti, statistickým účelům a pro cílení reklamy. Potvrďte prosím, zda souhlasíte s uchovávání cookies pro statistické účely a pro reklamu.

Pokud se chcete dozvědět více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje, přečtěte si prosím Informace o zpracování osobních údajů.